Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]Zagrali byście na takim serwie ?


Który pomysł wolicie  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który pomys? wolicie

    • Survival + Dzia?ki
    • Survival i cuboid na domki a na zamki nie
    • Czysty Survival

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;) !. Mam pytanie ;D. Bo tworzę z kolegą serwer Survival. Tylko, że on bardzo się uparł żeby były też działki. A ja mam jeszcze taki pomysł żeby zamiast męczenia się z działkami to gdy gracz zbuduje sobie domek np. 10x10 to dostanie cuboida na niego a gdy zbuduje sobie zamek dla gildii już go nie dostanie. I teraz oczekuje na waszą pomoc w rozstrzygnięciu naszego sporu i zagłosowaniu w ankiecie ;) który pomysł lepszy.


Farciarz666_eune_110_1_logo.png

 

Spalam blanta, myśleć zaczynam, pusta łepetyna wypełnia się w rymach
Spalam blanta, mija chwila, czuję się wolny jak ptak i wolny jak ślimak


~Arab

Opublikowano

Jak powstanie kiedyś w końcu full survival 0 lwc i innych shitów to macie stałego gracza. Nie warto bawić się w cuboidy serwerze survival,chyba że np. za kasę żeby serwer utrzymać.

Opublikowano

Ja też chcę stworzyć taki serwer tylko sam nie postawie 10 slotowego serwera bo mam swoje wydatki.

Farciarz666_eune_110_1_logo.png

 

Spalam blanta, myśleć zaczynam, pusta łepetyna wypełnia się w rymach
Spalam blanta, mija chwila, czuję się wolny jak ptak i wolny jak ślimak


~Arab

Opublikowano

To głosujcie ;) i porównam z nim wyniki i zobaczymy co stworzymy ;)



Jak powstanie kiedyś w końcu full survival 0 lwc i innych shitów to macie stałego gracza. Nie warto bawić się w cuboidy serwerze survival,chyba że np. za kasę żeby serwer utrzymać.

A jeszcze co to tego posta to cuboid na spawn jest potrzebny.

Farciarz666_eune_110_1_logo.png

 

Spalam blanta, myśleć zaczynam, pusta łepetyna wypełnia się w rymach
Spalam blanta, mija chwila, czuję się wolny jak ptak i wolny jak ślimak


~Arab

Opublikowano

Mnie żadna odpowiedź nie pasuje.

Powinien być czysty survival jak już, bez żadnych cuboidów.

A na 10 slotów survival to i tak za mało.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Mnie żadna odpowiedź nie pasuje.

Powinien być czysty survival jak już, bez żadnych cuboidów.

A na 10 slotów survival to i tak za mało.

To ile slotów na start serwera proponujesz ?.

 

Tak.

Proszę o warna dla tego użytkownika bo jest to zwyczajne nabicie postów.

Farciarz666_eune_110_1_logo.png

 

Spalam blanta, myśleć zaczynam, pusta łepetyna wypełnia się w rymach
Spalam blanta, mija chwila, czuję się wolny jak ptak i wolny jak ślimak


~Arab

Opublikowano

Ja kocham doslownie Czyste survivale.

Proponuje tak :

 

  • Czysty survival +
  • Plugin AuthMe (przepraszam za bledy.)
  • Plugin na rangi (wybaczcie,nie znam nazwy.)
  1. ​Druh Obozowiec. (Wlasciciel)
  2. Zastepca druha. (Admin,moderator)
  3. Honorowy obozowiec.(VIP)
  4. Obozowiec.(Gracz)
  5. Nowy obozowiec.(Nowy gracz)

Mam nadzieje , ze pomoglem,daj + :)

 

Opublikowano

Ja kocham doslownie Czyste survivale.

Proponuje tak :

 

  • Czysty survival +
  • Plugin AuthMe (przepraszam za bledy.)
  • Plugin na rangi (wybaczcie,nie znam nazwy.)
  1. ​Druh Obozowiec. (Wlasciciel)
  2. Zastepca druha. (Admin,moderator)
  3. Honorowy obozowiec.(VIP)
  4. Obozowiec.(Gracz)
  5. Nowy obozowiec.(Nowy gracz)

Mam nadzieje , ze pomoglem,daj + :)

 

Czysty serwer SURVIVAL z EchoPet i LavaFurnace mamy gotowy ;) a jeśli nie chcecie obu tych pluginów to też napiszcie i cieszył bym się jak byście powiedzieli kto by zagrał ;)

Farciarz666_eune_110_1_logo.png

 

Spalam blanta, myśleć zaczynam, pusta łepetyna wypełnia się w rymach
Spalam blanta, mija chwila, czuję się wolny jak ptak i wolny jak ślimak


~Arab

Opublikowano

Zakładam ten serwer razem z Fartuchem. Teraz przeczytałem wszystkie komentarze i wpadłem na taki pomysł, że zrobiło by się lekko od spawnu Arene PVP. Na niej odbywały by się eventy, na których byłoby można wygrać jakieś itemki (Nie byłyby to diaxowy set, jak robią dzieci na serwerach) Tylko jakiś unikatowy itemek. Event odbywałby się z okazji jakiegoś święta, albo kiedy stuknie nam miesiąc serwera, Itp.. 100x100 cuboid spawnowy (Nie chce żeby spawn psuły jakieś postawione dirty, dlatego 100x100, teren nie będzie zasiedlony, chyba, że nam coś do głowy wpadnie), a reszta mapy wasza, co Wy na to? ;3

Opublikowano

Czyli mamy ustalone z DOp@ i robimy CZYSTY SERWER SURVIVAL i jeśli będziecie chcieli jakieś urozmaicenie to EchoPet i LavaFurnance ;)

Farciarz666_eune_110_1_logo.png

 

Spalam blanta, myśleć zaczynam, pusta łepetyna wypełnia się w rymach
Spalam blanta, mija chwila, czuję się wolny jak ptak i wolny jak ślimak


~Arab

Opublikowano

I kto by zagrał na czystym survivalu bez cuboidów i lwc ?

Farciarz666_eune_110_1_logo.png

 

Spalam blanta, myśleć zaczynam, pusta łepetyna wypełnia się w rymach
Spalam blanta, mija chwila, czuję się wolny jak ptak i wolny jak ślimak


~Arab

Opublikowano

@Ref

Farciarz666_eune_110_1_logo.png

 

Spalam blanta, myśleć zaczynam, pusta łepetyna wypełnia się w rymach
Spalam blanta, mija chwila, czuję się wolny jak ptak i wolny jak ślimak


~Arab

Opublikowano

Jak narazie głosujcie ;) Narazie czekam na kolegę żeby wykonał przelew ;). Póki co prowadzi CZYSTY SURVIVAL

Farciarz666_eune_110_1_logo.png

 

Spalam blanta, myśleć zaczynam, pusta łepetyna wypełnia się w rymach
Spalam blanta, mija chwila, czuję się wolny jak ptak i wolny jak ślimak


~Arab

Opublikowano

Ja myśle żebyś zrobil survival+Frakcje to wtedy zeby nie morzna było niszczyć np. Chestów to ustawiasz sobie "autoclaim" i wtedy nie warzne jaką masz działke czy masz 15x15 czy 200x200 to zależy już od gracza który ustawia claima

 

To jest Mojm zdaniem nailepszy sposub :)

Opublikowano

Ten serwer będzie Survival+Frakcje tylko, że współzałożyciel chciał zrobić Survival+Frakcje+Działki co mi się nie spodobało i zapytałem was o zdanie ;).

Farciarz666_eune_110_1_logo.png

 

Spalam blanta, myśleć zaczynam, pusta łepetyna wypełnia się w rymach
Spalam blanta, mija chwila, czuję się wolny jak ptak i wolny jak ślimak


~Arab

Opublikowano

Już w najbliższym czasie nasz serwer stanie na nogi ;). Ostatnie poprawki wizualne ;). A i jeszcze jedno serwer by stał już dzisiaj tylko coś się spier****** z hostingiem gdzie wykupiliśmy serwer ;).


Farciarz666_eune_110_1_logo.png

 

Spalam blanta, myśleć zaczynam, pusta łepetyna wypełnia się w rymach
Spalam blanta, mija chwila, czuję się wolny jak ptak i wolny jak ślimak


~Arab

Opublikowano

Surv

''Gdy pisk opon słychać z dala, to ktoś bokiem zapier***a''




Cześć, jestem znany pod pseudo Proceente(Procent).


Macie problem z grafiką bądź z Pluginem/Luncherem do gry minecraft? Pisz do mnie na PW.

Opublikowano

@Ref

Farciarz666_eune_110_1_logo.png

 

Spalam blanta, myśleć zaczynam, pusta łepetyna wypełnia się w rymach
Spalam blanta, mija chwila, czuję się wolny jak ptak i wolny jak ślimak


~Arab

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...